Praktické info na Apokalypsu

Praktické info na Apokalypsu

12. 11. 2008  |  Autor: redakce  |  Komentáře (0)
O tom, že jubilejní 30. díl Apokalypsy bude skutečně oslavou jak má být, nesvědčí pouze výpis vystupujících umělců. Prozradíme Vám, že hlavní podium, které bude označovat „něco nebem a zemi“, si budete moci užít, jako nikdy dříve.
První velkou novinkou jistě bude, že firma Livela, která zajišťuje technologii LED, nám potvrdila pojízdný systém LED panelů, který, troufáme si tvrdit, bude na taneční akci v ČR vůbec poprvé. Ano, LED panely, na které jste posledních pár dílů Apokalypsy zvyklí, se budou hýbat ve svých kolejích a to tak, aby finální efekt pojízdných LED panelů vytvořil celistvou stěnu a zakrylo se tak celé pódium LED obrazovkami – efekt pro návštěvníky bude vskutku nevídaný a hlavně - celé pódium bude tímto působit jako „brána“ mezi tanečníky a vystupujícími. K tomu přidáváme 2 kamerové přenosy z hlavního podia a virtuálního „MC-ho“ – spojení zvuku a vizualizace.

Při „otevřeném“ pódiu naopak vynikne diamantové pozadí z dílny dekoratéra Jiřího Milfajty, který má celou designovou stránku hlavního pódia na starosti. Sami jsme se byli na připravovanou diamantovou scénu podívat v městském divadle a musíme uznat, že v kombinaci s "inteligentním osvětlením" tato stěna vytváří nevídané efekty, jako je tekoucí voda, hořící stěna či pohled do "krystalové pokladny".

Pokud přidáme plnobarevné lasery z dílny Ministry, ozvučení systemém NEXO, dostáváme ten obraz, který si budete z 30. dílu Apokalypsy určitě pamatovat.

Externí ozvučení na Apokalypse dostává také druhé podium a to konkrétně systémem NEXO - věříme, že druhé podium se tak stane plnohodnotné a kvalitní, zkrátka budete si ho moci lépe užít :)

Amok shop předprodejním místem Citadely a Apokalypsy - zavedený a pravidelný partyshop Apokalypsy bude také nabízet vstupenky na Citadelu FlashBack (23.1.2009) a Apokalypsu 31 (20.2.2009), a to za bezkonkurenční ceny. Neváhejte, chcete-li ušetřit!

Cd Apokalypsa MP3 ZDARMA - přesně 2000 ks CD Apokalypsy obdrží prvních 2000 návštěvníků, a to jak u vstupu pro předprodeje, tak u hlavní poklady Bobycentra. Na CD jsou záznamy z vystoupení Misi Salacove a Dje Jerryho z akce Recapitulation, Michal Poliak zde dává k dispozici své první LIVE vystoupení z akce Apokalypsa Techno Congress.

Vstupenky na místě - vstupenky na místě budou k dispozici za 549 Kč, avšak doporučujeme zakoupit vstupenky v předprodeji, je to levnější a máte 100% jistotu, že zažijete 30. Apokalypsu, na kterou se bude ještě dlouho vzpomínat.

Klimatizace – pro všechny, kdo mají obavy, že na Apokalypse bude jako „v sauně“, máme dobrou zprávu. Bobycentrum zainvenstovalo nemalou část finančních prostředků do úplně nové, velmi výkonné klimatizace, která zaručí vynikající a čerstvý vzduch v hlavní hale Laser Show Hall. Dalším odvětrávacím prvkem bude postupné otevíraní střechy Bobycentra a my pěvně věříme, že vzduch v Bobycentru bude příjemný a akorát.

Úklidová četa - během noci se budeme snažit odnášet odpadky, uklízet stoly - ovšem nejvíce oceníme, když budete využívat nové odpadkové koše a budete se chovat důstojně a slušně.

Vstup - Areál Bobycentra bude otevřen návštěvníkům 21.11.2008 od 19. hodin, kdy se rozběhne hudební produkce DJs na hlavním podium, ve 21:00 startuje druhé podium. Akce Apokalypsa končí v 8:00 ráno.

Oficiální after party - After party začíná hned po skončení akce v tradičních prostorách klubu Perpetuum na Rooseveltově ulici za účasti těchto DJs: Jay Beck, Lucasch, Milhaus, Peter Wunsch.

Těšíme se na vás 21.listopadu, oslavíme spolu 30. díl Apokalypsy jak se sluší a patří!

Upozornění - upozorňujeme všechny pořadatele a majitele klubů, že na Apokalypse Jubileum je zakázáno vylepovat reklamní plakáty, avšak je povoleno vnášet reklamní letáky, které můžete samplovat přímo lidem! V případě porušení těchto pravidel bude naše úklidová četa okamžitě jednat a všechny vylepené tiskoviny budou zničeny.

Jak se dostat do Bobycentra? Autem - z centra Brna směr na Lužánky. Tramvají - od hlavního vlakového/autobusového nádraží tramvají č. 1, 6 nebo 7, směr Lužánky. Vystoupit ve stanici "Hrnčířská" a dále pěšky dle mapky. Autobusem - od autobusového nádraží Zvonařka se lze k Bobycentru dopravit autobusovou linkou 67, zastávka Sportovní.

Výherci a akreditace - Pokud jsi výherce soutěže či akreditovaný, použij zadní vchod u fotbalového hřiště. Akreditace a výhry soutěží se budou vydávat proti občanskému průkazu, takže si ho nezapomeň.

Backstage Pro akreditované, média, výherce soutěží a support máme informace o rozdělení VIP, fotopasů a free vstupů. VIP slouží do zadní části podia, avšak pouze do označené zóny. Fotopas slouží pro vstup do všech prostor Bobycentra, včetně zázemí DJs a je to jediný "doklad", se kterým se může odcházet z akce ven a zpět. Free vstup slouží stejně jako zakoupený lístek.

Jak opustit Apokalypsu? V případě opuštění akce ztrácíte možnost se bezplatně vrátit zpět, a to i v případě, že jste majitel VIP vstupu (výjimkou tvoří pouze Fotopass) - bezpečnostní služba Vás pustí s VIP zpět na akci pouze v případě, že Vám ji sama správně "nainstaluje". A jaký je k tomu důvod? Je to jedno z dalších bezpečnostních opatření proti pochybným osobám, které se na Apokalypsu dostávají zdarma a jsme si jisti, že to jsou právě ti, kteří znepříjemňují druhým dobrý dojem z akce.

Jak dlouho bude v provozu hlavní pokladna? Další organizační "změny" se budou týkat také hlavní pokladny Bobycentra, která bude tentokrát v provozu do druhého dne, tedy do 22.11.2008, 7:00 ráno. Tímto dalším bezpečnostním opatřením chceme zamezit všem dalším "nežádaným" hostům, kteří Apokalypsu v brzkých ranních hodinách záměrně navštěvují zdarma. Toto opatření platí také pro vchody pro předprodeje a akreditované.

Kontrola u vstupu - rádi bychom Vás požádali, aby jste z ohleduplnosti vůči prostorám Bobycentra zanechali své žvýkačky raději doma. Jak už jsme se dříve zmiňovali, žvýkací guma poškozuje podlahy Bobycentra. Majitelé pak mají velké problémy s jejich odstraňováním a žvýkačky pak mohou být bohužel důvodem k zamítnutí dalšího pronájmu na akce, jako je Apokalypsa. Je to tedy ve vašem vlastním zájmu :-). Dále Vás prosíme, aby jste předložili naší kontrole platný lístek - lidé u vstupu budou dbát velmi zřetelně na jeho pravost. Tím chceme upozornit na to, abyste nekupovali vstupenky od jiných zdrojů, než jsou námi určené. Také bychom Vás chtěli požádat o trpělivost při osobních prohlídkách - věřte, že je to pro bezpečí nás všech.

Šatny - veškeré věci, které budete během průběhu celé akce nutně potřebovat, si vezměte dovnitř. V zájmu Vaší bezpečnosti chceme však požádat, abyste si vše ostatní odložili do šaten, kde se Vám věci neztratí a sami tak předejdete zbytečným nepříjemnostem, které hlavně ráno nejsou příjemné.

Securitas Boby - pověřili jsme vyškolenou bezpečnostní službu, aby se celou dobu konání akce starala o Vaši bezpečnost a hladký průběh party. Jedná se o hlídací službu Bobycentra. V případě jakéhokoliv dotazu a požadavku je kontaktujte - jsou tam pro vás. A nezapomeňte, dne 19.11.2008 máme pro Vás TimeTable!

Dodal: Dalin Vajčner, Apokalypsa, s.r.o.
INFORMACE K HUDEBNÍ AKCI

APOKALYPSA

Pátek 21. 11. 2008
Vstup: Předprodej 369 Kč
Vystupují:
Adam Bayer, Cristian Varela, Oscar Mulero, Space Djz, Frank Kvitta & Torsten Kanzler, Reset, Jerry, Home, Scorn, Misa Salacova, Michael Burian, Chris Sadler, Martin Gredner, Matamar, Molczik
Další informace
0 KOMENTÁŘŮ
DISKUZE
Jméno: Email:
Titulek:
Text:
Zadejte číslo 144:
SOUVISEJÍCÍ OBSAH
TIPY NA ZAJÍMAVÝ OBSAH
REKLAMA   |   KONTAKT   |   ARCHIV   |   FESTIVALY 2019   |   RSS
ISSN 1801-6340, © Copyright Poslouchej.net 2003-2012
Webdesign a grafika