Steve Rachmad: Detroit a funky style!

Steve Rachmad: Detroit a funky style!

06. 10. 2010  |  Autor: redakce  |  Komentáře (0)
Pochází z Nizozemí, má rád mašinky a hrává detroit techno s nádechem soulu a funku. Taneční scéna jej pohltila již před čtvrt stoletím, přesto se podle něj největší změna odehrála teprve před pár lety. Poznejte v rozhovoru producenta, DJe a remixéra, který kdysi Amsterdamu ukázal detroit. A pozor, Apokalypsa bude pro Steve Rachmada velká oslava – přesně v tento den oslaví narozeniny!
Během let jsi hrál v České republice už několikrát, jak na tebe čeští partypeople působí?
Upřímně, už je to strašně dávno, co jsem u vás byl naposledy, pamatuju si tu atmosféru jen mlhavě, ale rozhodně se k vám rád vrátím! Navíc, od té doby se časy změnily, takže své hraní na Apokalypse budu brát tak, jako by to byla nová zkušenost.

Existuje nějaký klub, který je tvůj "srdeční" a vždycky tam rád hraješ?
Jeden z mých nejoblíbenějších klubů je Womb v Tokiu. Vždycky se tam skvěle hraje a ten dav partypeople je úžasný!Když potřebuješ relaxovat nebo se nabít novou energií, co ti pomůže? Máš třeba nějaké speciální místo?

Pro mě tou nejlepší věcí je prostě být doma a nedělat totálně nic nebo sedět před televizí. Anebo když mám čas, prostě si udělám sváte.

Párty je v plném proudu, dav lidí skáče na parketu a krásná neznámá slečna k tobě přijde, že tě chce pozvat na drink. Jaká bude tvá odpověď?

Mám holku, ale pravděpodobně bych řekl, že ano. Na tom dát si drinka přece není nic špatného.

Jak bys ty sám definoval techno?

Tou nejlepší definicí by asi mohlo být: hudba, vytvořená technologií. Jaká technologie to je, to už je na každém.Kolik hodin jsi nejvíce hrál v jednom kuse na party?

Myslím, že by to mohlo být něco kolem šesti hodin v kuse. Nic moc dlouhý set, když to srovnám se skutečnými mistry, ale pro mě to myslím není špatné.

Jaký hudební festival považuješ za nejlepší?

Každý, kde je perfektní atmosféra. Ideálně obklopen krásnou přírodou, s perfektní hudbou a skvělými lidmi. A samozřejmě, musí být dobré počasí! To je pro mě asi to nejdůležitější. Když budu konkrétní, k mým nejoblíbenějším patří festival Awakenings in Holland.

Zajímáš se i o jiné druhy umění kromě hudby?

Ano, mám rád moderní umění a design, ale hudba pro mě bude vždycky číslo jedna.

Je ve tvé hudbě něco, co mohou lidé bezpečně rozeznat jako "styl Steve Rachmad"?
Hmm, to by mohl být určitý funky-style a taky mašinky, tedy teplý a kmitající zvuk, odkazující na starý detroit a chicago.

Díky moc za odpovědi!

Bylo mi potěšením!

Dodal: Dalin Vajčner, Apokalypsa, s.r.o.
INFORMACE K HUDEBNÍ AKCI

APOKALYPSA THE BELLS

Pátek 19. 11. 2010
Vstup: 399,- do 30.6., od 1.7. 499,- / VIP 999,-
Vystupují:
Jeff Mills, Steve Rachmad, Cristian Varela, Viper XXL, The Advent live & Industrialyzer live, DJ Murphy, Spiriakos & Steen, Pascal Kleiman, VJ Kyle Lyons, Fernanda Martins, Misa Salacova
Další informace
0 KOMENTÁŘŮ
DISKUZE
Jméno:
Email:
Titulek:
Text:
Zadejte číslo 144:
SOUVISEJÍCÍ OBSAH
MP3 KE STAŽENÍ
TIPY NA ZAJÍMAVÝ OBSAH
REKLAMA   |   KONTAKT   |   ARCHIV   |   FESTIVALY 2020   |   RSS
ISSN 1801-6340, © Copyright Poslouchej.net 2003-2012
Webdesign a grafika