Fernanda Martins: Přiložím vám pod kotlem!

Fernanda Martins: Přiložím vám pod kotlem!

20. 10. 2010  |  Autor: redakce  |  Komentáře (0)
Přiložím vám pod kotlem! Tvrdí nekompromisní kráska, které v žilách koluje temperamentní brazilská krev! O tom, jak se těší na Apokalypsu a co si pro nás chystá, se rozpovídala v následujícím rozhovoru. Řeč přišla také na DJe Lukase, jejího přítele. Chcete vědět, čím ji na první pohled okouzlil? Čtěte dál!
Ahoj Fernando, jakým tempem nás máš v plánu na Apokalypse rozparádit?
Ve svých hardtechno setech se pohybuju někde v rozmezí 155 – 157 BPM, vždy ale záleží na tom, kdo hraje přede mnou a kdo po mně. Taky se snažím co nejvíc porozumět danému publiku, takže dle potřeby přidám nebo uberu pod kotlem. Na Apokalypse mám každopádně v plánu pořádně přiložit!Čím jsi chtěla být, jako malá holka?

Nejdřív jsem chtěla být doktorkou, po vzoru svých rodičů, později mě ale začala víc a víc bavit hudba a tak jsem začala přemýšlet o kariéře zpěvačky – v tom mě zase ovlivnil můj strýc, který měl kapelu. Nakonec se hudbě věnuji naplno jako DJka.

Jak jste se poznali s tvým přítelem, Djem Lukasem?

Hrál v jednom klubu, nedaleko města, kde jsem vyrůstala… a jeden kamarád nás seznámil. Lukas se mi hned od začátku moc líbil… hlavně jeho sexy tetování, hehe. Okouzlilo mě taky jeho charisma a laskavost. Byla to láska na první pohled, ale přiznala jsem mu to, až po několika měsících, kdy jsme spolu začali bydlet.Takže až když jste se oba přestěhovali do Barcelony?
Přesně tak, až v Evropě, konkrétně v Barceloně, kde nyní oba studujeme audio engineering.

Jak si představuješ Apokalypsu?
Nic si nepředstavuju… vím, že Apokalypsa je skvělá technoparty a už se nemůžu dočkat, až budu její součástí!

Dodal: Dalin Vajčner, Apokalypsa, s.r.o.
INFORMACE K HUDEBNÍ AKCI

APOKALYPSA THE BELLS

Pátek 19. 11. 2010
Vstup: 399,- do 30.6., od 1.7. 499,- / VIP 999,-
Vystupují:
Jeff Mills, Steve Rachmad, Cristian Varela, Viper XXL, The Advent live & Industrialyzer live, DJ Murphy, Spiriakos & Steen, Pascal Kleiman, VJ Kyle Lyons, Fernanda Martins, Misa Salacova
Další informace
0 KOMENTÁŘŮ
DISKUZE
Jméno:
Email:
Titulek:
Text:
Zadejte číslo 144:
SOUVISEJÍCÍ OBSAH
MP3 KE STAŽENÍ
TIPY NA ZAJÍMAVÝ OBSAH
REKLAMA   |   KONTAKT   |   ARCHIV   |   FESTIVALY 2020   |   RSS
ISSN 1801-6340, © Copyright Poslouchej.net 2003-2012
Webdesign a grafika