Apokalypsa v Bobycentru definitivně končí

Apokalypsa v Bobycentru definitivně končí

30. 01. 2009  |  Autor: redakce  |  Komentáře (0)
Ano, slyšíte správně, a není to žádná zavádějící spekulace či kalkul - je to potvrzeno. Pořadatelé Apokalypsy, firma Apokalypsa s.r.o. po vyjednávání s Bobycentrem příchází pro mnohé se šokující informací - Apokalypsa Virtual Reality je v Bobycentru poslední.
Vyplynulo to tak ze změn podmínek Bobycentra, celou situaci komentuje Dalibor Vajčner, jednatel Apokalypsa s.r.o.

“Bobycentrum změnilo podmínky pro pořádání tanečních akcí, na které nemůžeme v dalších konáních Apokalypsy reagovat jinak, než přesunem do jiných prostor – které v této chvíli vyjednáváme.

Apokalypsa tímto krokem dává jasně najevo, že podmínky Bobycentra jsou pro ně nepřijatelné. “Museli bychom buď výrazně zdražit vstupné nebo dělat méně zajímavý program vystupujících, a to rozhodně nechceme. Apokalypsa má svůj standart, který nechceme snižovat, ba naopak, naším cílem je jít výš a být stále tím skutečným techno eventem.”

Takže znovu opakujeme: V Bobycentru je Apokalypsa definitivně poslední, a doufáme, že jí odměníme velkým potleskem a rozloučíme se tak, jak si zaslouží."


Nicméně přesun na výstaviště je pro pořadatele také výzvou pro to, posunout Apokalypsu o další „level“, navíc kapacitní podmínky obou zmiňovaných pavilonů jsou přijatelnější, než prostory Bobycentra.

„U předchozích dílů jsme se setkali s narůstající návštěvností a publikum vždy nebylo až tak spokojeno, neboť kapacita Bobycentra už prostě pro naše podmínky nestačila. I z tohoto důvodu je přechod na výstaviště rozhodně dobrým krokem.“

Pořadatelé svůj přesun vnímají jako možnost posunout fenomén akcí Apokalypsa dále a návštěvníkům jsou připraveni nabízet daleko lepší ceny na barech, vyškolenou obsluhu a hlavně příjemné sedačkové boxy, které dle nás na velkých halových akcích vždy chyběli.”

Dalibor Vajčner se k přesunu dále vyjadřuje: “Vidím to jako krok dál, více místa a pohodlí pro návštěvníky - ruku na srdce prostory Bobycentra Apokalypse byly již malé a lidé byli z vysokých návštěvností často akorát nespokojení. Také to vidím jako příjemnou výzvu pro větší vizuální kreativity, které jsou v pavilonu P a G1 neomezeny.

A jak to bude s nastartovanou Citadelou? “ Prozatím není známo a v těchto dnech nemohu její konání potvrdit. Určitě s Citadelou chceme jít dál a pokračovat, jelikož její návrat nás mile potěšil. Myslím, že situaci ohledně pokračování budeme znát během několika týdnů.”

Dalin Vajčner
INFORMACE K HUDEBNÍ AKCI

APOKALYPSA VIRTUAL REALITY

Pátek 20. 2. 2009
Vstup: Předprodej za 449 Kč
Vystupují:
Vitalic, Ben Sims, Ade Fenton, CJ Bolland & MC Screen, Tetrapak aka Boris S & Arkus P, Acid Flux, Laydee Jane, Michal Poliak, Dan Cooley, Jeaniss, Efendy, Alexx Van Den Berg
Další informace
0 KOMENTÁŘŮ
DISKUZE
Jméno:
Email:
Titulek:
Text:
Zadejte číslo 144:
SOUVISEJÍCÍ OBSAH
TIPY NA ZAJÍMAVÝ OBSAH
REKLAMA   |   KONTAKT   |   ARCHIV   |   FESTIVALY 2020   |   RSS
ISSN 1801-6340, © Copyright Poslouchej.net 2003-2012
Webdesign a grafika